Sitemizde şuan toplam 2506 film bulunmaktadır.

Kolpaçino Bomba Full Hd izle

1 Yildiz2 Yildiz3 Yildiz4 Yildiz5 Yildiz6 Yildiz7 Yildiz8 Yildiz9 Yildiz10 Yildiz (2 Kişi oy verdi, 10 üzerinden ortalama puan: 10,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
5.601
FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
Kolpaçino Bomba Full Hd izle

Baş rolünü Şafak Sezer’in oynadığı Kolpaçino komedi dalında öne çıkan yapıtlar arasına girmiş oyuncularıyla da dikkatleri üzerine çekmeyi başarmış. Bu senaryonun hikayesi yedi komik karakterin 24 saat içinde başlarına gelen ilginç olayları seyirciye sunmaktadır. zengin bir aile çocuğu olmasına rağmen hiç bir şekilde ailesinden destek görmemektedir. öte yandan kayın pederinin de durumu babasından aşağı olmamasına rağmen her ikisi de onun için hiç bir şey yapmak istemezler. sevgilisi Şale bir albüm çıkarmaya çalışır bunu içinde ondan para desteği bekler fakat parası olmadığı için ona yardım edemez ama Şafağı elindeki bir kasetle tehdit eden sevgili gereken parayı bulmazsa bu kaseti karısına göstereceğini söyler.

Kolpaçino Full Hd izle

Kolpaçino Bomba izle Parayı bulmak için her türlü dalavere yapmayı kafaya koymuş Kumarhaneye gitmiştir. Arkadaşlarına paraya ihtiyacı olduğunu bu parayı Şale ye temin etmezse ilişkilerini karısına anlatmakla tehdit ettiğini söyler. bunu üzerine her biri kumarhaneye dağılarak masalara otururlar amaçları para kazanarak arkadaşlarına yardım etmek olan kafadarlar masalardan para kaldırmaya başlarlar. Kumarhane sahibinin dikkatini çeken bu durum çalışanlar tarafından takibe alınır. Aralarında anlaşan arkadaşlar yeterli parayı topladıklarında arabada buluşacaklardır. Saatler geçer parayı topladığını düşünen arkadaşlar teker teker arabaya doğru yönelir bu arada kumarhane sahibi adamlarına emir vererek bu üç kağıtçıları gözden kaçırmayın enselerine basın paraları alın der. Kolpaçino Bomba Hd izle Bunlardan habersiz olup çeşitli hilelerle kazandıkları parayı alıp çıkan arkadaşları tek tek yakalayıp kumarhane altında bulunan mahsene indirirler.

Kolpaçino 3.Devre izle

Kolpaçino 3.Devre izle ile serinin yeni yapımına gidebilirsiniz. Bir birini gören arkadaşlar ne olduğunu anlamaya çalışırken adamlar tepesine çökerler. Bu sırada Şafağı da getiren kumarhane sahibi kazandıkları paranın farklı hilelerle aldıklarını söyleyerek sizi ne yapayım ben şimdi öldüreyim mi derken bu paraya ihtiyacı olan Şafak hayatım bu paraya bağlı eğer bunu götürmezsem her şey biter sokaklara düşerim diyerek anlatmaya çalışır. Kumarhane sahibi paraları verirseniz uzlaşırız sevgilinin kaset parasını ben karşılarım ama bir şartla der. Kazancının yarısı benim olmak şartıyla bunu yaparım diyerek toplayın şu paraları diye bağırır adamlarına. Kolpaçino Bomba Full izle böyle gelişir gider film.

Tür: 2012 Filmleri, Komedi Filmleri, Yerli Filmler

Yapım: 102 dakika / 2012 / Türkiye

IMDB Puanı: 6.1

Yönetmen: Şafak Sezer

Oyuncular: Şafak Sezer, Bülent Varol, Kadir Tütsü, Levent Okçu, Yener İnce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?